Розкриття злочинів

Кожен із нас не раз чув словосполучення “розкриття злочинів”. З телевізора, Інтернету і радіо на нас виплескуються хвилі інформації про вчинені ті чи інші злочини. Багато хто з нас пропускає цю інформацію повз вуха, що загалом і правильно. Складається враження, що засоби масової інформації спеціально хочуть залякати населення країни, транслюючи всі ці негативні передачі та програми, показуючи, наскільки нікчемна безпека окремої людини. І добре робить той, хто не завантажує свій мозок та душу негативщиною, концентруючи увагу на позитивних речах. Однак гріх, який одного разу увійшов у наше життя, продовжує породжувати злочин за злочином. Знижується рівень життя, моральне розкладання, відсутність у країні різноманітних соціальних програм, і багато іншого накладає відбиток життя суспільства. Тому кількість злочинів зростає, як гриби.
розкриття злочинів
За розкриття злочинів все частіше беруться приватні детективні агенції. І небезпідставно. На жаль, розкриття злочинів з боку органів внутрішніх справ не тішить своєю статистикою. І більше того, вже давно є нормальною практикою, насамперед розкривати злочини, від яких можна щось набути і що б за це нікому “не влетіло”. Простий приклад, маса людей, залежних від наркотиків, потрапляє за ґрати. Попадають справедливо, за те, що виготовляють та продають “ширку”. Це хворі наркомани, які змушені “варити” і продавати, щоб і для себе щось мати. Ось їх і сідають. А ті, хто за ними стоїть, де вони? Ті, хто привозить їм сировину, хто забирає всі “зароблені” гроші? Чому їх не садять? Та тому, що все “вкрите мороком”, все дахується тими ж “органами”. А тому розкриття злочинів та їх кількість залишає бажати кращого.

Постраждалі, фізичні та юридичні особи, відчуваючи незахищеність з боку держави, досить часто відмовляються подавати заяви про злочин. І це може бути викликано цілою низкою причин. Наприклад, фінансові контори можуть не заявляти про шахрайство, щоб не підірвати довіру клієнтів. А постраждалі від сексуального насильства можуть боятися, щопро них будуть говорити друзі та члени сім’ї, коли дізнаються. Статистика безпосередньо залежить від готовності наших громадян заявляти про скоєний щодо них злочин. Часто маніпулюють статистичними даними або їх просто не правильно класифікують. Оскільки факти можуть бути витлумачені по-різному, то й класифікація правопорушення у донесенні про злочин теж може бути змінена. Все залежить від того, за якими критеріями оцінюється робота слідчого чи іншої особи, яка подає звіт. І якщо його робота оцінюється за показниками злочинності, то для нього зручніше буде вказати у донесенні про злочин менше правопорушення. Рівень розкриття злочинів є співвідношення між скоєними і розкритими злочинами (або злочинами, справи з яких з тих чи інших причин закриті). Так само, рівень розкриття злочинів традиційно використовується як критерій оцінки роботи оперативно-розшукових служб.

Розкриття злочинів – це насамперед тонка професійна психологічна робота, яка потребує певних якостей та навичок. Злочини бувають різні. Починаючи з крадіжок інтелектуальної та фізичної власності, і закінчуючи психологічним та тілесним насильством над людиною.

Детективні агенції Київ нададуть вам низку послуг. Приватні детективи, використовуючи свої знання та досвід, успішно проводять розкриття злочинів. Все змінюється у цьому світі, і злочинці не виняток. Все більш зухвалими та відкритими стають злочини, і тому все професійнішою та якіснішою має бути робота з їхнього розкриття. Наші детективи за допомогою спеціальних технологій та стратегій забезпечать вам максимальний кваліфікований захист, нададуть вам потрібні відомості та докази, а також запобіжать біді у разі екстремальної ситуації.