Пошук шахраїв в Інтернеті.

Пошук шахраїв в інтернеті процес, який вимагає спеціальних технічних знань та підготовки. Шахрайства стосуються обману з покупкою (так зване «розлучення на передоплату» за нереально низьку вартість товару щодо ринкової) так і на сайті знайомств, коли довірливі люди в пошуках другої половини стикаються з шахраями, які просять гроші на операцію, просто поповнення рахунку інтернету або телефону . Досить часто іноземців просять переслати гроші на оформлення візи для приїзду та зустрічі, що стосується зустрічі та знайомств з невідомими людьми це тема окремої статті, краще все ж таки перед зустріччю перевірити хлопця чи дівчину на негатив і навіть якщо вони Вам надали справжню інформацію про себе, краще бути обережною і ще раз все перевірити ще раз. Такі перевірки краще здійснювати методом викриття у брехні та деталізацією показань про перевіреного, попередньо зібравши інформацію про людину самостійно або за допомогою послуги приватного детектива і якщо щось не сходитися краще насторожитися. Зараз велика кількість людей, як правило, з негативною біографією, які займаються шахрайством через інтернет самостійно і навіть працюють у групі. Набагато рідше ми стикаємося з шантажем, можливо через те, що такі злочини залишаться латентними.

Для отримання вигоди, шахраї, як правило, використовують банківські картки типу «привату» або «ківі гаманець», як правило, оформлені на нарко або алко залежних людей або просто на номер мобільного телефону.

Сучасний розвиток банківської системи та процес інтеграції України до Європейської Співдружності передбачає впровадження пластикових карток як засобів електронних платежів, так і документів, що засвідчують особу. Станом на кінець 2013 року в Європі в обігу було 100 млн. карток з логотипом MasterCard, а українські банки – члени Visa випустили понад 44 млн. платіжних карток Visa. Виходячи з цього, питання про застосування більш захищених систем персональної ідентифікації привертає до себе дедалі більшу увагу у зв’язку з необхідністю протидії міжнародній злочинності, зокрема тероризму.

Електронна пластикова картка є сучасним засобом електронних платежів, що широко використовується як оплата різних товарів і послуг. Основною функцією пластикових карток є ідентифікація особи, яка її використовує, як суб’єкта платіжної системи.

У 1914 році, “Western Union”, ведуча телеграФна компанія США створила першу платіжну картку – металева пластина, так звані «металеві гроші». Власники цієї картки оплачували послуги з надсилання певної кількості телеграм із використанням спеціального рахунку. Пізніше, 1924 року першу нафтову кредитну картку випустила Генеральна Нафтова Компанія в Каліфорнії, власниками якої незабаром стали не лише співробітники підприємства та деякі з клієнтів, а й ширші соціальні кола суспільства. У 1950 році було створено The Diners Club, члени якого мали пластикові картки для оплати рахунків у ресторанах США. Процес швидко розвивався і в 1958 році «American Express» почала випускати платіжні картки, дійсні як у США, так і за її межами.

У 1966 році 14 фондів, заснованих на східному узбережжі США, створили новий емітент, який назвали “Interbank”, а після розпаду об’єднання банків на західному узбережжі було створено MasterCard, що з’єднав у собі Interbank і Master Charge.

Якщо Вам необхідна послуга пошук шахраїв в інтернеті телефонуйте нам.